YÖNETİM KURULU

1970 doğumlu olan Sayın Nevzat Burak Seyrek, Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun olmuştur.1990 yılında Türkiye İş Bankası A.Ş. Eğitim Müdürlüğü’nde Kredi Uzmanı,1994-1996 yılları arasında İşbank GmbH Frankfurt’ta Kredi Uzmanı,1996-2001 yılları arasında İşbank GmbH Frankfurt’ta Müdür Yardımcısı, 2001-2004 yılları arasında Başkent Şubesi’nde Müdür Yardımcısı,2004-2007 yılları arasında Ostim Şubesi’nde Şube Müdürü,2007-2010 yılları arasında Ankara Merkez 2.Bölge Müdürü,2010-2011 yılları arasında Ticari Bankacılık Ürün Bölümü Müdürü, 2011-2013 yılları arasında Ticari Bankacılık Satış Bölümü Müdürü,2013 yılında KOBİ ve İşletme Bankacılığı Satış Bölümü Müdürü olarak görev almıştır.1 Ekim 2013 tarihinde İşbank AG Genel Müdürlüğüne atanmış olan Nevzat Burak Seyrek,2016 yılında Türkiye İş Bankası A.Ş. Genel Müdür Yardımcılığına atanmış ,2023 yılı Aralık ayında ise I. Genel Müdür Yardımcılığına yükseltilmiş olup, halen bu görevi sürdürmektedir.

Orta Doğu Teknik Üniversitesi, İktisadi ve İdari Birimler Fakültesi İşletme Bölümü’nden mezun olan Sayın Aykol, iş hayatına 1997 yılında Türkiye İş Bankası A.Ş.’de Müfettiş Yardımcısı olarak başlamıştır. Sayın Aykol, 2006 yılında Merter Şubesi Müdürü, 2007 yılında Bireysel Bankacılık Pazarlama Bölümü, Müdür Yardımcısı, 2009 yılında Bireysel Bankacılık Pazarlama Bölümü, Birim Müdürü, 2011 yılında Bireysel Bankacılık Ürün Bölümü, Bölüm Müdürü ve Haziran 2018-Ağustos 2022 tarihleri arasında Bireysel Krediler Bölümü’nde, Bölüm Müdürü olarak görev almıştır. Sayın Aykol, 2010-2018 yılları arasında Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi’nde Yönetim Kurulu üyesi, Millî Reasürans Türk A.Ş.’de Mart 2018-2019 döneminde Yönetim Kurulu Üyesi, 2019–2021 tarihleri arasında ise Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve 2020-Mart 2022 dönemi arasında Birleşik İpotek Finansmanı A.Ş.’de (Türkiye Menkul Kıymetleştirme Şirketi) Yönetim Kurulu Üyesi, İş GYO’da 2021-2024 yılları arasında Yönetim Kurulu Üyesi, Kurumsal Yönetim Komitesi ve Riskin Erkan Saptanması Komitesi üyesi olarak görev yapmıştır. Sayın Aykol aynı zamanda 2022-2023 yılları arasında Trakya Yatırım Holding A.Ş. Gayrimenkul İş Kolu Başkanı olarak görev almıştır. Kubilay Aykol, 20 Temmuz 2023’de İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.’ye Genel Müdür olarak atanmış olup, İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.’de Yönetim Kurulu üyesidir.

Ortadoğu Teknik Üniversitesi Elektrik- Elektronik Mühendisliği Bölümünden mezun olduktan sonra Syracuse Üniversitesinde yüksek lisans ve doktora yapan Sayın Çakmakcı 2003 yılında Türkiye Teknoloji Geliştirme Vakfı’nda göreve başlamış ve 2009 yılında Genel Sekreterlik görevine atanmış olup halen bu görevini sürdürmektedir. Sayın Çakmakcı 28.04.2006 tarihinde yönetim kurulu üyeliğine seçilmiş olup halen Yönetim Kurulu Başkan Vekilliği görevini sürdürmektedir. Sayın Çakmakcı 2008-2011 yılları arasında Mobiga Oyun Teknolojileri Sanayi ve Ticaret A.Ş.’de Yönetim Kurulu Başkanlığı yapmış, 2006-2018 yılları arasında Teknoloji Yatırım A.Ş.’de Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürütmüş olup, bu şirkette halen Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmaktadır. Kendisi 2018-2022 yılları arasında Bilkent Üniversitesi Ulusal Nanoteknoloji Araştırma Merkezi (UNAM) ve Sabancı Üniversitesi Ulusal Nanoteknoloji Araştırma ve Uygulama Merkezi (SUNUM) Yönetim Kurulu üyeliklerini de yürütmüştür.

Sayın Cemal Küçüksözen 1984 yılında Gazi Üniversitesi İktisat Bölümü’nde lisans eğitimini tamamlamıştır. 1995 yılında Gazi Üniversitesi, Sosyal Bilimler Enstitüsü, Muhasebe- Finansman bölümü’nde Yüksek Lisans (1995) ve Ankara Üniversitesi, Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme alanında Doktora (2004) eğitimlerini tamamlamıştır. Türkiye’deki eğitimlerinin yanı sıra Amerika’da Amerikan Sermaye Piyasaları, MBA Dersleri, Finansal Sistem ve Piyasalar üzerinde eğitimler almıştır.1996-1997 yıllarında Türk Telekom Değer Tespit Komisyon Üyeliği,1998-2001 yıllarında Türk Telekom Satış ve İhale Komisyonu Üyeliği ve 2007-2008 yıllarında Türkiye Muhasebe Standartları Kurul Üyeliği yapmıştır. 1984-2016 yıllarında Sermaye Piyasası Kurulu’nda aktif olarak görev almıştır. 2018-2020 yıllarında Astaldi-Türkerler Ortak Girişimi’nde İdari ve Mali İşler Koordinatörü olarak görev almıştır. Bilimsel ve Mesleki olarak Sermaye Piyasası Kurulu Meslek Personeli Derneği, Ankara Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler(SMMM) Odası ve Türkiye Değerleme Uzmanları Birliği üyelikleri devam etmektedir.

Sayın Özgür İncekara 1990 yılında Hacettepe Üniversitesi Edebiyat Fakültesi İngilizce Dil Bölümü’nde lisans eğitimini tamamlamıştır. 1990 yılında Florida Atlantic Üniversitesi Ekonomi Bölümü'nde Eğitim alırken Olympus America Inc.'de Başkan Yardımcısı olarak göreve başlamıştır. Özgür İncekara, Türkiye'ye döndükten sonra İncekaralar A.Ş.'nin yönetim kadrosunda yer aldı. 1995 yılında Genel Müdür Yardımcısı, 1997 yılında Genel Müdür olmuş olup, 2002 yılından bu yana İcra Kurulu Başkanı olarak görev yapmaktadır. 2002-2004 yıllarında TÜGİAD (Türkiye Genç İşadamları Derneği) Yönetim Kurulu Üyeliği, 2003-2006 yıllarında TÜGİAD Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Üyeliği, SADER (Sağlık Ürünleri Sanayicileri ve Temsilcileri Derneği) Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapmıştır. 2005-2006 yılları arasında TEDMER (Türkiye Etik Değerler Vakfı) Yönetim Kurulu Üyeliği ve 2005-2006 yılları arasında ATO (Ankara Ticaret Odası) Tıbbi Cihaz ve Ürün Satıcıları ve Özel Hastaneler Komitesi Üyeliği yanı sıra, 2010 yılında TEİD (Etik ve İtibar Derneği) kurucu üye olarak yer aldı, bunun yanında TKSSD (Türkiye Kurumsal Sosyal Sorumluluk Derneği), TKYD (Türkiye Kurumsal Yönetim Derneği), SEIS (Türkiye Sağlık Endüstrisi İşverenleri Sendikası), DEİK (Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu) Asya ve Avrupa Birliği Çalışma Konseyleri üyesi ve İcra Kurulu Üyelikleri Türkiye – Japonya İş Konseyi ve Türkiye-Danimarka İş Konseyi, TABA (Türk Amerikan İşadamları Derneği), CCIFT (Türkiye Fransız Ticaret Odası), BCCI (Türkiye İngiliz Ticaret Odası), AHK (Alman-Türk Ticaret Odası) Ticaret ve Sanayi), HUMED (Hacettepe Üniversitesi Mezunlar Derneği), Ankara Caz Derneği ve Beşiktaş Jimnastik Kulübü (BJK). SGT (Türkiye Sağlık Gönüllüleri) Yönetim Kurulu Üyeliği ve 2008-2020 yılları arasında tüm ticareti kontrol eden Odalar ve Borsalar Birliği'nde (TOBB) Türkiye Medikal Meclisi Başkanlığı görevini 12 yıl boyunca sürdürmüştür. Sağlık Bakanlığı, Tedavi Hizmetleri Genel Müdürlüğü, Tıbbi Cihaz Bilimsel ve Teknik Danışma Komisyon üyelikleri ile sağlık sektörüne değerli katkıları devam etmekte olup TOBB Üniversitesi Elektrik-Elektronik Bölümünde şuan Danışma Kurulu Üyeliğini aktif olarak sürdürmektedir.

Üst düzey yöneticilik, Yönetim Kurulu üyeliği ve Başkanlığı görevleriyle FMCG, Medya ve Holdinglerde görev yapan Ozge Bulut Maraşlı’nın uzmanlık alanları arasında finans, kurumiçi girişimcilik, M&A, değişim yönetimi, stratejik planlama ve iş geliştirme bulunmaktadır. MAY Yapım Yönetici Ortağı; Fabu Mühendislik Yönetim Kurulu Başkanı, Fark Holding, BluTV, İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı, Akmerkez Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı ve Slowtürk Radyo Bağımsız Yönetim Kurulu üyesidir. Two Zero Girişim Sermaye Fonu ve Arya Investment Yatırım Komitesi üyesi olarak görev yapmaktadır. Aktif bir Sivil Toplum Kuruluşu destekçisi olan Özge Bulut Maraşlı, 1996 ‘dan beri faaliyet gösterdiği tüm alanlarda ve ülkelerde STK Kurucu, Yönetim Kurulu Üyeliği ve Başkanlıkları yaptı. Yönetim Kurulunda Kadın Derneği, Yeniden Biz, International Academy of Television Arts & Sciences Yönetim Kurulu Üyesi, Türkiye Yatırımcı İlişkileri Derneği Yüksek İstişare Kurulu Üyesi, American Turkish Society (ATS) üyesi ve MEI Strateji Yöneticileri Kurulu üyesidir. Sabancı Üniversitesinde Aile Şirketleri konusunda çalışmaları ve Master derecesi bulunan Özge Bulut Maraşlı, Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi bölümü mezunudur. ICF Coaching Diploması bulunmaktadır.

Sayın Cansel Nuray Aksoy, Lisans ve yüksek lisans eğitimini Gazi Üniversitesi İşletme Bölümü’nde yapan Cansel Nuray Aksoy, bankacılık doktorasını İstanbul Ticaret Üniversitesi Finans Enstitüsü’nde tamamlamıştır. 1999 yılında İş Bankası’nda Kurumsal ve Ticari Şubelerde Kambiyo ve Kurumsal Pazarlama departmanlarında başlayan kariyeri, sırasıyla İç Kontrol Bölümü Şube denetimleri, İnsan Kaynakları Bölümü İş Süreçleri ve Analizleri, İşe Alım ve Oryantasyon Eğitim görevleri ile Değişim Yönetimi Başkanlığı’nda HR dönüşüm programlarında aldığı görevlerle devam etmiştir. Halihazırda İş Bankası İştirakler Bölümünde Birim Müdürü olan ve İş Bankası iştiraklerinde Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerini de sürdüren Aksoy, 2 Eylül 2022’de İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi olarak atanmıştır. Sn. Aksoy aynı zamanda Riskin Erken Saptanması Komitesi ve Kurumsal Yönetim Komitesi Üyesidir.