EKİBİMİZ

Uzman Ekip: Doğru Analiz, Değerli Yatırımlar

Girişimci ruhuna uyumlu ve yenilikçi düşünceyi ileri taşıyabilecek yetenekli profesyonellerden oluşan uzman kadromuz ile yatırım fırsatlarını değere dönüştürmek için çalışırız. Şirket kültürümüz, stratejilerimiz ve yatırım alanında uzmanlaşmış çalışanlarımızla girişim sermayesi sektörünün güçlü ekiplerinden birini oluşturduğumuza inanırız.

  • Burcu Perişanoğlu

    Direktör

  • Nevzat Bıyıklı

    Uzman

Burcu Perişanoğlu

Direktör

İş Girişim Sermayesi’ne Nisan 2002’de katıldı. İş Girişim Sermayesi’nin Mali ve İdari İşler Bölümü’nde Direktör olarak görev yapan Burcu Perişanoğlu aynı zamada şirketin Portföy Yöneticisi ve Yatırımcı İlişkileri görevlisidir. İş Girişim Sermayesi’ne katılmadan önce Egebank A.Ş. Hazine Operasyonları bölümünde çalıştı. Burcu Perişanoğlu İstanbul Üniversitesi Maliye Bölümü mezunudur.

Nevzat Bıyıklı

Uzman

İş Girişim Sermayesi’ne Ocak 2020’de katıldı. Hâlen İş Girişim Sermayesi’nin mevcut yatırımları arasında bulunan TatilBudur, Nevotek ve Mikla’nın yatırım ekiplerinde Uzman olarak görev yapmaktadır. Öncesinde Dünya Bankası’nda danışman olarak ve CapitalBridge Partners ve Rothschild & Co’da yatırım bankacısı olarak görev almış, ve lisans eğitimi sırasında kendi işini kurmuş ve satmıştır. 2018’den beri TEGV’de gönüllü öğretmenlik yapmaktadır. Edinburgh Üniversitesi’nden Finansal Yönetim yüksek lisans (MSc) ve Sabancı Üniversitesi’nden Ekonomi lisans (BA) derecelerine sahiptir.