EKİBİMİZ

Uzman Ekip: Doğru Analiz, Değerli Yatırımlar

Girişimci ruhuna uyumlu ve yenilikçi düşünceyi ileri taşıyabilecek yetenekli profesyonellerden oluşan uzman kadromuz ile yatırım fırsatlarını değere dönüştürmek için çalışırız. Şirket kültürümüz, stratejilerimiz ve yatırım alanında uzmanlaşmış çalışanlarımızla girişim sermayesi sektörünün güçlü ekiplerinden birini oluşturduğumuza inanırız.

 • A. Murat Özgen

  Genel Müdür

 • S. Burak Bayhan

  Kıdemli Direktör

 • Burçe Kabatepe

  Direktör

 • Koray Doğançay

  Direktör

 • Burcu Perişanoğlu

  Kıdemli Yönetici

 • Deniz Turuşlar

  Yönetici

 • Erkan Yağcıoğlu

  Yönetici

 • Başar Yenidünya

  Uzman

 • Diğdem Erdoğan

  Analist

A. Murat Özgen

Genel Müdür

İş Girişim Sermayesi'ne Şubat 2002’de katıldı, 2006 yılında Genel Müdür oldu. İş Girişim Sermayesi’nin tüm yatırım süreçlerinin içerisinde yer alan A. Murat Özgen, Yatırım Komitesi Üyesi’dir. İş Girişim Sermayesi’nden önce Koçbank’da proje ve yatırım finansmanı, Commerzbank New York’da risk ve portföy yönetimi ve Facility Group Inc. Atlanta’da finans ve muhasebe alanında görev yaptı. İstanbul Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan A. Murat Özgen’in Atlanta’da bulunan Mercer Üniversitesi’nden MBA derecesi bulunuyor.

S. Burak Bayhan

Kıdemli Direktör

İş Girişim Sermayesi’ne Aralık 2008’de katıldı. Halen İş Girişim Sermayesi’nin mevcut yatırımları arasında bulunan Toksöz Spor ve Tatil Budur’un yatırım ekibinde Kıdemli Direktör olarak görev yapıyor. İş Girişim Sermayesi tarafından çıkışı gerçekleştirilen Aras Kargo, Havaş, Probil ve Türkmed yatırımlarında görev yaptı. İş Girişim Sermayesi’nden önce Tesco Türkiye’de strateji ve inorganik büyüme projelerinde görev alan S. Burak Bayhan kariyerine Arthur Andersen Türkiye’de kurumsal finansman bölümünde başladı. S. Burak Bayhan İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği Bölümü mezunudur. University of California, Berkeley’den kurumsal finansman üzerine profesyonel diploma sahibidir.

Burçe Kabatepe

Direktör

İş Girişim Sermayesi’ne Haziran 2008’de katıldı. Halen İş Girişim Sermayesi’nin mevcut yatırımları arasında bulunan Ortopro ve Radore yatırım ekiplerinde Direktör olarak görev yapıyor. İş Girişim Sermayesi tarafından çıkışı gerçekleştirilen Frik İlaç, ODE ve Türkmed yatırımlarında görev yaptı. İş Girişim Sermayesi’nden önce Merkat A.Ş.’de Avrupa Komisyonu ve Dünya Bankası tarafından fonlanan projeleri yöneten Burçe Kabatepe kariyerine Telcordia Technologies (A.B.D.) bünyesinde telekomünikasyon alanında başladı. Burçe Kabatepe New York Üniversitesi - Stern MBA ve Virginia Üniversitesi Sistem Mühendisliği Bölümü mezunudur.

Koray Doğançay

Direktör

İş Girişim Sermayesi’ne Ekim 2010’de katıldı. Halen İş Girişim Sermayesi’nin mevcut yatırımları arasında bulunan Toksöz Spor ve Tatil Budur’un yatırımında Direktör olarak görev yapıyor. İş Girişim Sermayesi tarafından çıkışı gerçekleştirilen Aras Kargo yatırımında görev yaptı. Daha önce Unicredit CA-IB AG yatırım bankacılığı bölümünde birleşme-satın alma ve halka arz projelerinde çalışmış olan Koray Doğançay kariyerine Ernst&Young Türkiye’de kurumsal finansman bölümünde başladı. Koç Üniversitesi İşletme Yüksek Lisans programını onur derecesi ile tamamlayan Koray Doğançay Sabancı Üniversitesi Ekonomi Bölümü mezunudur.

Burcu Perişanoğlu

Kıdemli Yönetici

İş Girişim Sermayesi’ne Nisan 2002’de katıldı. İş Girişim Sermayesi’nin Mali ve İdari İşler Bölümü’nde Kıdemli Yönetici olarak görev yapan Burcu Perişanoğlu aynı zamada şirketin Portföy Yöneticisi ve Yatırımcı İlişkileri görevlisidir. İş Girişim Sermayesi’ne katılmadan önce Egebank A.Ş. Hazine Operasyonları bölümünde çalıştı. Burcu Perişanoğlu İstanbul Üniversitesi Maliye Bölümü mezunudur.

Deniz Turuşlar

Yönetici

İş Girişim Sermayesi’ne Mayıs 2018’de katıldı. Halen İş Girişim Sermayesi’nin mevcut yatırımları arasında bulunan Nevotek yatırım ekibinde Yönetici olarak görev yapıyor. İş Girişim Sermayesi’nden önce İş Bankası Teftiş Kurulu’nda Müfettiş olarak görev yapmıştır. Deniz Turuşlar Orta Doğu Teknik Üniversitesi İşletme Bölümü mezunudur. Ayrıca Galatasaray Üniversitesi Ekonomi Hukuku alanında yüksek lisans diplomasına sahiptir.

Erkan Yağcıoğlu

Yönetici

İş Girişim Sermayesi’ne Eylül 2015’de katıldı. Halen İş Girişim Sermayesi’nin mevcut yatırımları arasında bulunan Toksöz Spor şirketinin yatırım ekibinde Yönetici olarak görev yapıyor. Kariyerine yatırım bankacılığı alanında başlayan Erkan Yağcıoğlu, İş Girişim Sermayesi’ne katılmadan önce EFG İstanbul kurumsal finansman bölümünde birleşme ve satın almalar ile özelleştirme projelerine danışmanlık verdi. Erkan Yağcıoğlu, Koç Üniversitesi İşletme Bölümü mezunudur.

Başar Yenidünya

Uzman

İş Girişim Sermayesi'ne Eylül 2017'de katıldı. İş Girişim Sermayesi’nin mevcut yatırımları arasında bulunan Nevotek yatırım ekibinde Uzman olarak görev yapıyor. Kariyerine PDF Corporate Finance'de birleşme ve satın almalar bölümünde başlayan Başar Yenidünya, sonrasında inHERA Capital'da kurucu ortak olarak görev almıştır. Bilkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü mezunu olan Başar Yenidünya'nın ayrıca INSEAD MBA derecesi bulunmaktadır.

Diğdem Erdoğan

Analist

İş Girişim Sermayesi’ne Mart 2016’da katılan Diğdem Erdoğan Mali ve İdari İşler Bölümünde Analist olarak görev yapıyor. Diğdem Erdoğan Marmara Üniversitesi İngilizce İktisat Bölümü mezunudur.